Nowy projekt – CZAS START!

Jeśli trafiłaś/eś na tą stronę to znaczy że albo jesteś w jakikolwiek sposób związany ze strażą pożarną albo przez przypadek. Jednak jeśli już tu jesteś, to warto chwilę zostać…

motyw straz pozarna strazak - Nowy projekt – CZAS START!

Idea założenia bloga zrodziła się w mojej głowie już bardzo dawno. Jednak dopiero teraz ziszcza się. Pełno pomysłów
i inspiracji czeka na Was, moi Czytelnicy.  

CO? DLA KOGO? Te pytania nurtują mnie od samego początku. Mam pewną własną wizję. Przede wszystkim chciałbym kierować treść tego bloga od strażaka dla strażaków. Jednak nie tylko. Zapraszam do śledzenia postów wszystkich sympatyków pożarnictwa jak i osoby nie związane z tą dziedziną. Mam nadzieję, że dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

Kilka słów o autorze można znaleźć w odpowiedniej zakładce. Prezentowane tutaj treści będą związane z moją „przygodą”
w służbie w Państwowej Straży Pożarnej, ale nie tylko. Będę chciał przekazać mój sposób patrzenia na niektóre pożarnicze
i ratownicze kwestie zarówno słowem pisanym jak i obrazem.

weze straz pozarna 1 1024x688 - Nowy projekt – CZAS START!

A Wy, drodzy Czytelnicy czego oczekujecie? Opisów spektakularnych akcji ratowniczych, poradników jak przeprowadzić szkolenie dla młodzieży, pomysłów na przygotowanie ćwiczeń dla kolegów z jednostki, porad jak się zachować w sytuacji zagrożenia czy może zupełnie czegoś innego? Czego brakuje Wam w sieci z pożarniczego i ratowniczego aspektu? Zapraszam do wyrażania własnych przemyśleń w komentarzach.

strazacy akcja 2 1024x688 - Nowy projekt – CZAS START!
Lubię to!

Jeden komentarz

  1. Niezwykle ciekawa inicjatywa, myślę że każde z zagadnień które podałeś będzie dla nas ciekawe i chętnie czytane, ja osobiście czekam i będę się cieszył wszystkim co wstawisz 😀 Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *